Yapı Kredi Esnek Hesap

Yapı Kredi Esnek Hesap

03. Ara, 2011 tarihinde yazıldı. Kategori: Bankacılık

Hesabınız da para kalmadığında zor durumda kalma devri Yapı Kredi Esnek Hesap ile sona erdiriyor. Esnek hesap sayesinde hesabınız para olmadığında bile krediniz kadar para çekebilirsiniz.

Faturalarınızın ödeme tarihi geçti ve paranız yok, dert etmeyin. Kredi limitiniz doğrultusunda, Esnek Hesabınızda para olmasa dahi ödemeleriniz otomatik olarak yapılır. Nakit ihtiyacınız olduğunda, alışverişlerinizde veya fatura ödemeniz gerektiğinde hesabınızda para olmasına bakmaksızın kredi limitinizi kullanarak ihtiyacınızı Yapı Kredi Esnek Hesap ile karşılayabilirsiniz. World Bank Kart ile zor durumda kalmadan harcamanızı ödeyebilir, kendi belirlediğiniz aylık ya da 3 aylık vadeler ile kullandığınız krediyi geri ödeyebilirsiniz.

Yapı Kredi Esnek Hesap ile daha ayrıntılı bilgi almak için en yakın Yapı Kredi şubesine başvurun. Siz de kimsenin yanında zor duruma düşmeden, ihtiyaçlarınızı gönül rahatlığı ile karşılayın.

Etiket:

Bir Yorum

cesur koca

21. Ara, 2011

cesurkocatopkapışübesi vadesiz hesabıma esnek limit koymuş neye göre kime sordunuz istemediğimi sözlü beyan ettim ama yine esnekhesabı koymuşlar şikayetciyim gerekirse dava açacağım gereğini yapmanızı bekliyorum aksi durumda şübemi deyiştireceğimi beyan ederim

Yorum Yap