Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

05. Eyl, 2011 tarihinde yazıldı. Kategori: Kredi Kartı Başvurusu

Eğer sizin de ayrıcalıklı bir kredi kartına ihtiyacınız var ve bu nasıl olacak diyorsanız  Worldcard Kredi kartı ile bu ayrıcalıklı dünya’ya ilk adımınızı atmış olacaksınız.

Worldcard kredi kartınız ile her yerde bulunan yaygın World Üye İşyeri ağında taksit yaptırabilir ve bol bol world puan kazanabilirsiniz, Worldcard olarak size özel kampanyalardan, ayrıcalıklı ek hizmetlere kadar hayatınızı kolaylaştıran ve rahatlatan birçok hizmetimizden çok çabuk faydalanmış olursunuz.

World puan kazanmanız artık çok kolay oluyor.Worldcard kredi kartı ile tüm alışverişlerinizden, bankacılık işlemlerinizden, otomatik ödeme talimatlarınızdan hatta Worldcard ödemelerinizden Worldpuan kazanırsınız.

World kart ile yapacağınız harcamalarla bol bol Worldpuan kazanırken ayrıca emekliliğinize de katkıda bulunmuş olabilirsiniz.

Size özel olarak sunulan WorldCep hizmetimizle istediğiniz zaman,istediğiniz yerde Turkcell Cep Lira yükleyebilirsiniz.Eğer işleminizin hemen olmasını istiyorsanız hızlıcep kullanarak işleminizi hızlandırıp sms onayıyla hemen dakikalara kavuşabilirsiniz.

Bu kadar fırsata sahip olmak ve bu fırsatlardan gün geçmeden yararlanmak istiyorsanız sadece 10 dk nızı ayırarak bu ayrıcalıklı kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Online Başvur

Etiket: ,

6 Yorum

Rasim Serdar SOLAK

18. Eki, 2011

krdi kartı almak istiyorum

MUSTAFA

27. Eki, 2011

KIREDİ KARTI TALEP ETMEK İSTİYORUM MÜMKÜNMÜ ACABA

zeki çalış

29. Eki, 2011

wordkart nasıl başvurabilirim

bedir saglam

01. Kas, 2011

kart basvursu yapmıstm aca sonuclandımı

mustafa akkelle

17. Ara, 2011

müracaat ettik ama ne arayan var ne soran

İsim (gerekli)

25. Şub, 2013

KIREDİ KARTI TALEP ETMEK İSTİYORUM MÜMKÜNMÜ ACABA

Yorum Yap