Worldcard Fenerbahçe Kredi Kartı

Worldcard Fenerbahçe Kredi Kartı

05. Eyl, 2011 tarihinde yazıldı. Kategori: Kredi Kartı Başvurusu

Worldcard Fenerbahçe kredi kartına sahip olarak sizde Fenerbahçe’ye gönül vermiş bir taraftar olarak hem takımınıza hem de kendinize çok güzel bir fayda sağlamışl olacaksınız.Worldcard Fenerbahçe kartınız ile size özel olarak hizmet veren 200.000 ‘e yakın iş ortağımızdan sınırsızca alışveriş yapabilip,alışveriş yaparken Worldpuan kazanabilir,isterseniz taksitli olarak alışveriş yapabilirsiniz.Worldcard Fenerbahçe kartı’nız ile Fenerbahçeli olmanın ayrıcalığını yaşarken World Dünyası’nın sınırsız hizmetlerinden de istediğiniz  zaman faydalanabilirsiniz.

Worldcard Fenerbahçe kredi kartı  ile World Dünyası’nın fırsat ve kampanyalarından yararlanırken, talep ettiğiniz kulüp üyeliğine bağlı kazandığınız pek çok Fenerbahçe Program imkanı da bulunmaktadır.

Size özel olarak sunulan Takımınız’ın program ve aktivitileri  Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından sunulmaktadır.

Fenerbahçe Worldcard’a sahip olduğunuz zaman kartınıza yansıyacak Taraftar Bağış Bedeli adı altında hizmet bedeli’nin tümü Kulübünüze katkı olarak aktarılacaktır.

Ve bunlara ek olarak takımınıza Worldcard Fenerbahçe Kredi kartı ile yapacağınız harcamaları’nın bir kısmı’nın bağış olarak yansıdığını belirtmek isteriz.

Ayrıca Fenerbahçe Worldcard’ınızla yaptığınız tüm alışverişler ‘’Alışveriş Sigortası’’ kapsamına girer.

Fenerbahçe Spor Kulübü  Futbol A Takımı maçlarına TT Tribününden hediye bilet kazanma imkanı’na sahip olmanız mümkün (Çekiliş ile belirlenir)

Online Başvur

Etiket: , , ,

3 Yorum

ERDEM AÇIKGÖZ

10. Eyl, 2011

en yakın tarihte göndermeniz dilegiyle saygılar

osman

20. Eki, 2011

bir fenerli olarak neden benim olmasın…!

adem baha

24. Kas, 2011

Mesajınızı buraya yazınız…

Yorum Yap