Adios Kart Başvurusu

Adios Kart Başvurusu

25. Eyl, 2011 tarihinde yazıldı. Kategori: Kredi Kartı Başvurusu

Sizde harcadıkça kazanmak,kazandıkça harcamk istiyor ve bunları aynı zamanda eğlenceli bir hale getirmek istiyorsanız Adios Kart tam size göre diyebiliriz.Adios Kart ile artık sizde istediğiniz an bu dediklerimizi gerçekleştirebileceksiniz.

Adios Kredi Kartı Başvuru Bilgiisi

Sizde 18 yaşından büyük biriyseniz ve düzenli bir gelire sahipseniz Adios karta sahip olmak için hiçbir engele sahip değilsiniz demektir.Adios kart ile artık sizde harcadıkça harcamaya devam edecek ve bu harcamalarınızdan kazanacaksınız.Aynı zamanda Adios Kart için kefil istememekteyiz.
Adios Kart Sahibi Nasıl Olunur?

Yapmanız gereken sadece Adios Kart Başvuru formunun doldurulması, kimlik ve gelir belgeleri fotokopilerinin eklenerek herhangi bir Yapı Kredi Şubesi’ne teslim edilmesi yeterlidir. Adios Kart için  Başvuru formlarını Yapı Kredi Şubeleri’nden alabilir, başvuru formunun doldurulması, kimlik ve gelir belgeleri fotokopilerinin eklenerek herhangi bir Yapı Kredi Şubesi’ne teslim edilmesi yeterlidir. Başvuru formlarını Yapı Kredi Şubeleri’nden alabilirsiniz.
Başvuru Değerlendirme Süresi Ne Kadar?

Adios kart için teslim edeceğiniz başvuru formundan itibaren 10 gün içinde size geri dönülecektir.

Adios Kart Başvurumun sonucunu nasıl öğrenebilirim?

Adios Kart Başvurunuzun sonucunu, ilgili şubeden ya da 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nı arayarak öğrenebilirsiniz.Hemen bir Adios kart sahibi olmak için şubelerimize sizi bekliyoruz.

Etiket:

Yorum Yap